Detaylı bilgi için

0 531 860 02 19

Denizli Empati Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Denizli Empati Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, özel eğitim ihtiyacı olan bireylere destek olmak için eğitim sunmaktadır.

MEB’e bağlı olarak özel eğitim ve rehabilitasyon faaliyetlerini sürdürmektedir. Empati Dil Konuşma Terapisi Merkezi, her bir öğrencinin ihtiyaçlarına yönelik eğitim programları sağlar.

Denizli’deki Empati Özel Eğitim Merkezinde, eğitmenler, diğer kurumlarda olduğu gibi; öğrencilerin potansiyelini keşfetmelerine rehberlik eder. Denizli Empati rehabilitasyon merkezinde, özel eğitim, konuşma güçlüğü,öğrenme güçlüğü, dil konuşma terapisi gibi alanlarda devlet destekli ücretsiz eğitim sunulur.

Denizli Empati Özel Eğitim Merkezi, ailelerle yakın işbirliği içinde çalışarak, evde ve okulda destekleyici bir ortam oluşturur. Denizli Empati Özel Eğitim Merkezi, her bireyin potansiyelini keşfetmesine ve başarıyla ilerlemesine fırsat tanır. Denizli Empati Konuşma bozuklukları merkezi, bireylerin güçlü yönlerini keşfetmelerine ve yaşadıkları problemleri çözmelerine yardımcı olur.

Denizli Empati Özel Eğitim,Dil ve Konuşma Merkezi, öğrencilere destekleyici bir eğitim sunar.

Denizli’deki Empati Özel Eğitim Merkezi, her bireyin potansiyelini çıkarmasına yardımcı olur. Denizli Empati Özel Rehabilitasyon Merkezi, bireylerin yaşamlarında eksik oldukları alanlardaki gelişimini destekler.

Denizli Empati Özel Eğitim ve rehabilitasyon merkezleri, her öğrencinin kendine güvenini artırarak başarılı olmalarını sağlamaya çalışır. Denizli Empati Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi, her bir öğrenciye diğer kurumlarda olduğu gibi ilgi ve destek sunar.

Detaylı bilgi için

0 531 860 02 19