Detaylı bilgi için

0 531 860 02 19

Denizli Yeniden Yaşam Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Denizli Yeniden Yaşam Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, özel eğitim ihtiyacı olan bireylere destek olmak için eğitim sunmaktadır.

MEB’e bağlı olarak özel eğitim ve rehabilitasyon faaliyetlerini sürdürmektedir. Yeniden Yaşam Dil Konuşma Terapisi Merkezi, her bir öğrencinin ihtiyaçlarına yönelik eğitim programları sağlar.

Denizli’deki Yeniden Yaşam Özel Eğitim Merkezinde, eğitmenler, diğer kurumlarda olduğu gibi; öğrencilerin potansiyelini keşfetmelerine rehberlik eder. Denizli Yeniden Yaşam rehabilitasyon merkezinde, özel eğitim, konuşma güçlüğü,öğrenme güçlüğü, dil konuşma terapisi gibi alanlarda devlet destekli ücretsiz eğitim sunulur.

Denizli Yeniden Yaşam Özel Eğitim Merkezi, ailelerle yakın işbirliği içinde çalışarak, evde ve okulda destekleyici bir ortam oluşturur. Denizli Yeniden Yaşam Özel Eğitim Merkezi, her bireyin potansiyelini keşfetmesine ve başarıyla ilerlemesine fırsat tanır. Denizli Yeniden Yaşam Konuşma bozuklukları merkezi, bireylerin güçlü yönlerini keşfetmelerine ve yaşadıkları problemleri çözmelerine yardımcı olur.

Denizli Yeniden Yaşam Özel Eğitim,Dil ve Konuşma Merkezi, öğrencilere destekleyici bir eğitim sunar.

Denizli’deki Yeniden Yaşam Özel Eğitim Merkezi, her bireyin potansiyelini çıkarmasına yardımcı olur. Denizli Yeniden Yaşam Özel Rehabilitasyon Merkezi, bireylerin yaşamlarında eksik oldukları alanlardaki gelişimini destekler.

Denizli Yeniden Yaşam Özel Eğitim ve rehabilitasyon merkezleri, her öğrencinin kendine güvenini artırarak başarılı olmalarını sağlamaya çalışır. Denizli Yeniden Yaşam Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi, her bir öğrenciye diğer kurumlarda olduğu gibi ilgi ve destek sunar.

Detaylı bilgi için

0 531 860 02 19